Klub Dla Ciebie – duży wybór

Klub Dla Ciebie (www.kdc.pl) to sklep internetowy, który w swoim asortymencie ma głównie książki, filmy oraz muzykę. Oferuje on również różnego rodzaju gadżety, dekoracje, sprzęty domowe, dodatki, ubrania, a także zabawki. Szeroki zakres oferowanych produktów, a także stosunkowo niskie ceny oraz częste i dość duże promocje czynią Klub Dla Ciebie jednym z częściej odwiedzanych sklepów internetowych na polskim rynku.

Zdjęcie znalezione na stronie Ravelo.pl
Zdjęcie znalezione na stronie Ravelo.pl

Klub Dla Ciebie prowadzi również sprzedaż katalogową – istnieje możliwość otrzymywania co jakiś czas katalogów w formie drukowanej oraz zamawiania drogą pocztową wybranych artykułów. Istnieje również możliwość zamawiania produktów z katalogu drogą internetową – w tym celu stworzono specjalną opcję „zamów z katalogu”. Można również wyszukać żądany produkt z katalogu wpisując w specjalną przeglądarkę jego indywidualny numer. Sklep umożliwia korzystanie z przechowalni, klient ma również stały dostęp do wszystkich zrobionych przez siebie wcześniej zakupów (opcja „Twoje zakupy”).

Jedno przemyślenie nt. „Klub Dla Ciebie – duży wybór


  1. Klub dla Ciebie to bardzo fajnie zrobiona strona. Wszystko ładnie, estetycznie poukładane. Kiedyś wysyłali katalogi z książkami ale chyba już nie prowadzą takich katalogów albo po prostu nie wysyłają do osób, które długo nic nie zamawiały.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *