Kanu – naturalne kosmetyki

Kanu (kanu.com.pl) to sklep internetowy, który oferuje szeroki wybór naturalnych kosmetyków. W dobie chemicznych oraz na dłuższą metę niezdrowych dla naszego organizmu składników zawartych w kosmetykach, sklepy proponujące kosmetyki organiczne cieszą się coraz większą popularnością. Sklep Kanu ma szeroki asortyment, na który składają się kosmetyki pielęgnacyjne, w szczególności zaś – te do kąpieli.

Zdjęcie znalezione na stronie Kanu.com.pl
Zdjęcie znalezione na stronie Kanu.com.pl

Zdecydowanie najczęściej kupowanym produktem są naturalne, zapachowe mydełka – absolutny hit sklepu. Klient wybiera spośród mnóstwa najróżniejszych zapachów mydełek. Na uwagę zasługują również naturalne szampony, a także odżywki dla wszystkich rodzajów włosów oraz skóry głowy. Sklep nie poprzestaje na sprzedaży mydełek, oferując klientom szeroki wybór innych akcesoriów kąpielowych – począwszy od olejków, przez sole, na kulach kąpielowych skończywszy. Inne dostępne produkty to peelingi, masła do ciała oraz mgiełki do twarzy. Poza tym istnieje również możliwość kupna kosmetyków z linii profesjonalnej.

Jedno przemyślenie nt. „Kanu – naturalne kosmetyki


  1. Sklep funkcjonuje po dzień dzisiejszy. Już od 2009 roku tam kupuję. Głównie mydła i inne kosmetyki. Bardzo atrakcyjne ceny. Lepiej kupić więcej, ponieważ koszt przesyłki jest jednolity.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *